Promocje
AW Bristol F.2B Fighter #4 drewniany heban
AW Bristol F.2B Fighter #4 drewniany heban

350,00 zł

Cena regularna: 600,00 zł

Najniższa cena: 600,00 zł
szt.
AW Bristol F.2B Fighter #3 drewniany jasny
AW Bristol F.2B Fighter #3 drewniany jasny

350,00 zł

Cena regularna: 600,00 zł

Najniższa cena: 600,00 zł
szt.
AW Bristol F.2B Fighter #2 drewniany sandałowe
AW Bristol F.2B Fighter #2 drewniany sandałowe

350,00 zł

Cena regularna: 600,00 zł

Najniższa cena: 600,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Uwaga! Poniższe dokumenty mogą być nieaktualne! Jeśli jesteś właścicielem tego sklepu - zaloguj się do panelu i przedłuż ważność aplikacji Shoper Regulaminy, aby mieć zawsze aktualne dokumenty.


O D S T Ą P I E N I E  O D  U M O W Y


 

Od umowy możesz odstąpić w terminie 30 dni składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@awchrono.pl

Zwracany przedmiot zwróć do nas niezwłocznie na adres: Dariusz Parzyszek - Dariusz Design, ul. Jana Pawła Woronicza 76/121, 02-640 Warszawa, jednak nie później niż w terminie 7 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Aby zwrócić towar należy odesłać go wraz z paragonem oraz formularzem zwrotu. Zwracany do AW zegarek musi być nienoszony, w stanie oryginalnym i nadającym się do ponownej sprzedaży. Przedmioty należy zwrócić w opakowaniu dostarczonym wraz z zakupem.

Bieg 30 dniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie rzeczy z powrotem.

 


 R E K L A M A C J E


 

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go. Aby złożyć reklamację należy przesłać do nas reklamowany towar wraz z paragonem oraz wypełnionym formularzem reklamacyjnym.

Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: sklep@awchrono.pl lub drogą pocztową na adres Dariusz Parzyszek - Dariusz Design ul. Jana Pawła Woronicza 76/121, 02-640 Warszawa.

Reklamowany towar należy wysłać na adres:Dariusz Parzyszek - Dariusz Design ul. Jana Pawła Woronicza 76/121, 02-640 Warszawa.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy. Rozpatrzenie Twojej reklamacji nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl